Kalbų vertimai

» Paslaugos » Kalbų vertimai

Vertimų biuras „Metropolio vertimai“ Vilniuje jau daugiau kaip 19 metų teikia profesionalias vertimo raštu ir žodžiu paslaugas, taip pat lokalizavimo paslaugas. Vertimo paslaugos teikiamos iš ir į daugiau kaip 80 pasaulio kalbų. Mūsų įmonė specializuojasi versti iš ir į Rytų, Vidurio ir Šiaurės Europos kalbas, tačiau, suprantama, pagrindinį dėmesį skiria Baltijos šalių kalboms, tai yra lietuvių, latvių ir estų. Dažniausios kalbos, iš kurių ir į kurias verčiame: anglų, azerbaidžaniečių, baltarusių, bosnių, bulgarų, čekų, danų, estų, graikų, gruzinų, japonų, ispanų, italų, kinų, kroatų, latvių, lenkų, makedonų, norvegų, olandų, prancūzų, portugalų, rumunų, rusų, serbų, slovakų, slovėnų, suomių, švedų, ukrainiečių, vengrų, vokiečių. Jei nerandate norimos kalbos šiame sąraše, siųskite užklausą adresu global@metropolis.lt arba skambinkite telefonu +370 5 261 8069 ir mes būtinai pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą. „Metropolio vertimų“ teikiamos vertimų paslaugos (kalbų vertimas balsu ir kalbų vertimai raštu) atitinka kokybės vadybos sistemos (LST EN ISO 9001:2015 ir LST EN ISO 17100:2015 standartų) reikalavimus.

Beskite pirštu į bet kurią pasaulio šalį – tikėtina, kad mes verčiame ir iš šios kalbos!

Vertimas iš / į anglų kalbą

Vertimas iš / į lietuvių kalbą

Vertimas iš / į latvių kalbą

Vertimas iš / į estų kalbą

Vertimas iš / į lenkų kalbą

Vertimas iš / į rusų kalbą

Vertimas iš / į ukrainiečių

Vertimas iš / į švedų kalbą

Vertimas iš / į suomių kalbą

Vertimas iš / į slovėnų kalbą

Vertimas iš / į kroatų kalbą

Vertimas iš / į serbų kalbą

Vertimas iš / į makedonų kalbą

Vertimas iš / į bosnių kalbą

Vertimas iš / į rumunų kalbą

Vertimas iš / į norvegų kalbą

Vertimas iš / į danų kalbą

Vertimas iš / į ispanų kalbą

Vertimas iš / į italų kalbą

Vertimas iš / į vokiečių kalbą

Vertimas iš / į čekų kalbą

Vertimas iš / į slovakų kalbą

Vertimas iš / į vengrų kalbą

Vertimas iš / į bulgarų kalbą

Vertimas iš / į baltarusių kalbą

Vertimas iš / į prancūzų kalbą

Kalbų vertimai raštu

Tekstų vertimas iš įvairių kalbų gali būti labai įvairios apimties – nuo trumpų dokumentų iki didelių išsamių vartotojų vadovų ir pan. Kadangi vertimo procese yra naudojamos naujausios vertimo srities technologijos, patyrusi projektų vadovų ir lingvistų komanda kokybiškai ir laiku atlieka visus užsakymus, o klientui yra pasiūloma optimaliausia ir konkurencinga paslaugų kaina.

Vertimo žodžiu paslaugos

,,Metropolio vertimai“ teikia nuoseklaus, sinchroninio ir šnabždomojo vertimo žodžiu paslaugas. Išanalizavę jūsų užsakymą (atsižvelgdami į renginio temą, pobūdį, aplinką) pasiūlysime tinkamiausią žodinio vertimo rūšį. Vertimo žodžiu paslaugos kainos yra skaičiuojamos valandomis. Minimalus žodinio vertimo užsakymo tarifas yra 1 valanda.

Bendradarbiaujame tiek su individualiais klientais, tiek su didelėmis Lietuvos ir užsienio šalių įmonėmis. Dėl vertimo paslaugų galite kreiptis atvykę į mūsų biurą Vilniuje (Ulonų g. 5, „Danolos“ verslo centras), paskambindami (tel. +370 5 261 8069) arba el. paštu global@metropolis.lt. Projektus vykdantys darbuotojai suteiks visą reikalingą informaciją ir atsakys į jūsų klausimus.

Vertimo raštu etapai

Kad ir kokiu būdu ar formatu pateikiate vertimus, vertimo raštu procesas visuomet vyksta tam tikrais etapais:

1. Gavęs vertimo raštu užklausą, projekto vadovas analizuoja tekstą, jo apimtis, išsiaiškina, kokia vertimo kalbų kombinacija reikalinga, koks pageidaujamas atlikimo terminas, ir pateikia preliminarią paslaugų kainą.

2. Vertėjas (ar vertėjai, jei tekstas yra didelės apimties ir reikia per trumpą laiką įvykdyti užsakymą) atlieka vertimą laikydamasis nustatytų terminų, o projektų vadovas kontroliuoja užsakymo vykdymą ir komunikuoja su klientu, jei atsiranda papildomų klausimų dėl vertimo.

3. Projektų vadovas, gavęs tekstą iš vertėjo ar redaktoriaus, patikrina, ar vertimas atitinka visus kliento reikalavimus, ir atiduoda klientui. Visuomet pageidaujame, kad klientas pateiktų atsiliepimą apie atliktą užsakymą. Tai labai padeda mums dar labiau tobulinti teikiamų paslaugų kokybę.

4. Klientui pateikiama sąskaita už paslaugas.

Skubus vertimas

Mūsų vertimo biure tarp teikiamų vertimo paslaugų siūlomas ir skubus vertimas. Dėl skubaus vertimo raštu paslaugų kainos reikia kreiptis individualiai. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir skubaus vertimo žodžiu paslaugas. Kreipkitės ir visuomet rasime tinkamiausią sprendimą.